ASIR Nástěnná police BEADS bílá – ideální doplněk pro váš interiér

ASIR Nástěnná police BEADS bílá je perfektním doplňkem vašeho interiéru. Tato krásná nástěnná police poskytne místo pro vaše dekorace, květiny i suvenýry z cest. Její elegantní bílé provedení a originální tvar jistě zaujme každého, kdo ve vašem domě zavítá.

Kde koupit ASIR Nástěnnou polici BEADS bílou?

Pokud jste se rozhodli pro koupi této nástěnné police, můžete ji zakoupit na této stránce. Na této stránce najdete kompletní informace o této krásné police – od jejích rozměrů po materiál z něhož je vyrobena.

Rozměry a materiál nástěnné police BEADS bílé

Tato nástěnná police je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky s tloušťkou 18 mm. Má šířku 150 cm, výšku 70 cm a hloubku 22 cm. Poličky jsou vysoké 31 cm. Díky těmto rozměrům lze na tuto police umístit různé dekorace, květiny nebo drobné suvenýry z vašich cest.

ASIR Nástěnná police BEADS bílá

Navíc tuto nástěnnou polici získáte za velmi výhodnou cenu, což jistě ocení každý. Investice do této police se vám jistě vrátí tím, že vašemu interiéru dodá nový, moderní nádech a zároveň poskytne praktické úložné prostory.

Závěr

ASIR Nástěnná police BEADS bílá je skvělým doplňkem každého interiéru. Svými rozměry a designem se hodí do různých místností a poskytuje dostatek prostoru pro různé dekorace, květiny i suvenýry. Koupit ji můžete na této stránce za velmi výhodnou cenu. Investice do této nástěnné police se jistě vyplatí, protože vašemu interiéru dodá nový, moderní nádech a zároveň poskytne praktické úložné prostory.