ASIR Televizní stolek ROZI 90 – stylový kousek v borovici atlantic!

ASIR Televizní stolek ROZI 90 je designově jednoduchým kouskem, který díky zadním vzpěrám působí bytelně. Kromě toho je ale i velmi stylový a dokáže zkrášlit jakýkoliv obývací pokoj. Pokud tedy hledáte nový a moderní nábytek, může být tento televizní stolek tou správnou volbou. A když už jsme u toho, tak zde je odkaz, kde si tento stůl můžete pořídit.

ROZI je stolek šířky 90 cm

ROZI je stolek, jehož číslo 90 označuje šířku, ve které je vyroben. Máme tady tedy téměř metrový stolek se stejně širovkou i hlubokou vnitřní policí. Tato šířka je optimální pro většinu moderních televizorů a zároveň poskytuje dostatek prostoru pro další nábytek.

Vyroben z kvalitních materiálů

ASIR Televizní stolek ROZI 90 je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru borovice atlantic a kovových černých vzpěr. Díky těmto materiálům je televizní stolek velmi odolný a snadno se udržuje čistý. Navíc je i velmi stylový, takže si jej zamilujete již na první pohled.

Rozměry

Pokud se rozhodnete pro koupi ASIR Televizního stolku ROZI 90, měli byste vědět, že jeho rozměry jsou následující:

Šířka: 90 cm

Hloubka: 30 cm

Výška: 45 cm

Výška police: 35 cm

Výška nohou: 10 cm

Závěr

ASIR Televizní stolek ROZI 90 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový nábytek do svého obývacího pokoje. Je vyroben z kvalitních materiálů a má velmi praktické rozměry. Navíc se celkově skvěle hodí k moderním televizorům a ostatnímu nábytku. Pokud tedy hledáte něco podobného, rozhodně doporučujeme.