Bambusový servírovací tác Bambum Modore – elegancia a udržitelnost v jednom

Bambus nás překvapil svými nečekanými a perfektními vlastnostmi. Je totiž antibakteriální, vysoce odolný a lehký, což jsou parametry přesně dělané pro to, aby byl využit i v našich kuchyních.

Bambus se navíc oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů.

Bambusový servírovací tác Bambum Modore

Pokud chcete mít v kuchyni něco skutečně exkluzivního a zároveň udržitelného, může být bambusový servírovací tác Bambum Modore tou pravou volbou. Jeho eleganci nelze popřít, stejně jako jeho praktičnost.

Bambusový servírovací tác Bambum Modore

Bambum Modore je prostě skvělou volbou pro všechny, kdo si chtějí vychutnat jídlo z servírovacího tácu, který vypadá dobře, ale je i ohleduplný k přírodě.

Udržování bamberkových nádobí

Udržování bamberkových nádobí je velmi snadné. Nádobí stačí omýt vodou a mýdlem pod tekoucí vodou. Nepoužívejte žádné drsné houby nebo abrazivní čisticí prostředky, které by mohly poškodit povrch. Suchým hadrem je poté stačí otřít a ukládat do sucha na větrné místo.

Je třeba dodat, že bambusové nádobí je nekvalitní při použití v mikrovlnné troubě, ale lze ho bez problému použít v myčce na nádobí.

Kde zakoupit bambusový servírovací tác Bambum Modore?

Bambusový servírovací tác Bambum Modore můžete zakoupit zde a to za skvělou cenu.

Bambusový servírovací tác Bambum Modore

Vyzkoušejte tento skvělý výrobek, který Vám udělá radost jak svým vzhledem, tak svou udržitelností!