Béžová čalouněná dvoulůžková postel s matrací od Meise Möbel – luxusní spaní pro dva


Nádherná postel od německé značky Meise Möbel

Čalouněná postel Massello od německé značky Meise Möbel vyzařuje lehkost díky štíhlým nohám, které jsou vyrobeny z dubového dřeva a čistou eleganci díky jednoduchému designu prošívaného látkového čalounění. Tuto krásnou postel můžete mít ve své ložnici nyní také. Pokud si chcete objednat takovou postel, potom navštivte stránky BestNabytek.cz a kupte si ji online.

Praktické prvky postele

Postel je vizuálně atraktivní, ale má i praktické prvky, například kvalitní matraci, která je součástí balení.

7 zónová matrace s taštičkovými pružinami

Matrace v tomto setu je 7 zónová s taštičkovými pružinami (TTFK 350*) s optimální přizpůsobivostí tělu a vynikající bodovou elasticitou díky citlivým pružinám, které jsou jednotlivě všity do individuálních kapes. Výška matrace je cca. 20 cm.

Úroveň tvrdosti na obou stranách matrace

Matrace má úroveň tvrdosti H2 do 80 kg tělesné hmotnosti na jedné straně a na druhé straně úroveň tvrdosti H3 do 120 kg tělesné hmotnosti. To znamená, že si můžete vybrat správnou stranu podle vaší hmotnosti a potřeb.

Závěr

Pokud chcete mít krásnou a praktickou postel s kvalitní matrací, potom si určitě vyberte tu od značky Meise Möbel. Tato postel s matrací nabízí perfektní přizpůsobení vašim potřebám a splní vám sny o luxusním spaní pro dva.