Bílá antre předsíňová stěna ASIR – ideální doplněk moderního interiéru

Bílá antre předsíňová stěna ASIR je nejen praktickým, ale i velmi stylovým doplňkem do moderního interiéru. Pokud rádi uklízíte svět kolem sebe a chcete mít vše na svém místě, je tato předsíňová stěna tou pravou volbou pro Vás.

Velká úložná skříň, police, tyč a háčky na kabáty

Výhodou této stěny je hlavně její obrovská úložná kapacita. Díky ní můžete všechny své věci uschovat na jednom místě a při příchodu domů se nemusíte nikde ohýbat a shánět, kde je co. Velká úložná skříň, police, tyč a háčky na kabáty zajistí, že vše bude takovým způsobem uspořádáno, jak si to budete přát.

Navíc si stěnu můžete nastavit podle svých potřeb. Tyč přihrádky a police jsou umístěny tak, abyste si stěnu mohli přizpůsobit podle svých potřeb. Tak se do stěny vejde vše, co potřebujete.

Praktické zrcadlo na dveřích

Stěnu doplňuje velké, praktické zrcadlo na dveřích v kterém snadno zkontrolujete svůj celkový stav. Navíc opticky rozšíří malou předsíň.

Zrcadlo je umístěno na dveřích stěny, které lze kdykoliv snadno otevřít a zavřít.

Kvalitní materiál – melaminem potažená dřevotříska

Antre předsíňová stěna ASIR je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost. Stěna je potažena melaminem, což zajišťuje její odolnost proti poškození či oděru. Navíc je vyrobena z dřevotřísky o tloušťce 18 mm, což zaručuje její stabilitu a pevnost.

Technické parametry stěny ASIR

  • Šířka: 105 cm
  • Výška: 185 cm
  • Hloubka: 47,2 cm
  • Šířka zrcadla: 45 cm
  • Material: melaminem potažená dřevotříska 18 mm

Chcete si objednat antre předsíňovou stěnu ASIR? Neváhejte a kupte si ji z eshopu na adrese https://www.esrom.cz/produkt/asir-predsinova-stena-antre-bila.