Bílá skříňka Songmics s policí a dvířky – praktický doplněk pro vaše bydlení!

Jednoduché úložné prostory jsou základem pro nové bydlení i šikovným doplněním zavedených pořádků, když vaše stávající zásuvky už praskají ve švech. Bílá skříňka Songmics s policí a dvířky může být tím pravým řešením pro vaši situaci. S rozměry 80 x 35 x 80 cm nabízí dostatek místa pro uskladnění věcí a dekorací.

Decentní design skvěle doplní moderní interiér i vkusně zjemní romantický styl. Skříňka má bílou barvu, která se hodí k jakémukoli nábytku a interiéru. S elegantními kovovými madly na dvířkách skříňky se bude skvěle vyjímat v každé místnosti.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Bílá skříňka Songmics s policí a dvířky je vyráběna z kvalitních materiálů. MDF deska s PU lakem a kovové madla na dvířkách zajišťují pevnost a stabilitu skříňky. Dvířka jsou vybavena kvalitními panty, které umožňují snadné otevírání a zavírání. Na záda skříňky je připevněna zábradlí, která zvyšují stabilitu a chrání předměty uvnitř skříně.

Bílá skříňka Songmics s policí a dvířky

Skvělá organizace pro vaše věci

Bílá skříňka Songmics s policí a dvířky není jen krásným doplňkem vašeho bytu, ale také praktickým úložištěm. Skříňka je rozdělena na dvě části – horní polici a dolní prostor s dvířky. Na horní polici můžete uskladnit knihy, rostliny nebo dekorace. Dolní prostor s dvířky nabízí dostatek místa pro věci, které nechcete mít přeházené po celém bytě. Díky praktickým policím uvnitř skříňky se vám bude snadno organizovat.

Přemýšlíte, že byste si tuto bílou skříňku rádi pořídili? Využijte akční ceny na této stránce nyní.