Bílý kulatý LEGO® box se stane skvělým úložištěm vašich LEGO stavebnic


Rozšířená sbírka LEGO® boxů už je zase na dosah!

Tento nový model přerostlé LEGO kostky je ideální k tomu, aby se vaše dosavadní boxy mohly zase o něco rozrůst. Schovejte si do něj tužky, klasickou Lego stavebnici nebo ji klidně použijte jako vtipnou vázu. Jak už to u značky LEGO bývá zvykem, fantazii se meze nekladou ♥.

Bílý kulatý LEGO box

Bílý kulatý LEGO box je nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem pro vaši domácnost. Je vyroben z kvalitního materiálu a zachovává si charakteristický vzhled LEGO stavebnice.

Box má průměr 12,5 cm a je navržen tak, aby se do něj vešla řada LEGO stavebnic různých velikostí. Pokud máte sbírku LEGO, určitě víte, jak důležité je mít přehled o svých stavebnicích a umět si je snadno uspořádat. S tím vám pomůže právě tento kulatý box.

Jakým způsobem můžete nový LEGO box využít?

1. Ukládání LEGO stavebnic – nejdůležitějším využitím nového boxu je samozřejmě ukládání LEGO stavebnic. Díky tomuto boxu si můžete snadno své stavebnice organizovat a najít si rychle to, co aktuálně hledáte.

2. Ukládání tužek a psacích potřeb – pokud jste fanoušky kreativních činností, určitě máte doma tužky a pastelky různých barev. Tyto potřeby se ale často shromažďují v různých krabičkách a je těžké je mít všechny na jednom místě. S novým LEGO boxem to však není problém.

3. Ukládání drobností – vybavte si v hlavě své pracovní stůl. Máte na něm spoustu drobností, které se vám nechtějí shromažďovat po celém stole a kdekoliv jinde? Konfety, bary, klíče – ty všechny můžete uschovat do nového typu boxu.

Interiér s charakterem – zde nabízíme tip na výzdobu

Jak byste na takový box nahlíželi? Možná si někdo připadá jako malý hoch, který si hraje s LEGO stavebnicemi, jiní zase jako Geek, který si box použije jako vázu nebo některý z originálních úložných boxů LEGO pro ukládání cenných drobností. Jak už je to u LEGO zvykem, box může sloužit mnoha účelům a jeho možné využití je stejně nekonečné, jako kreativita samotných zákazníků LEGO.

Doporučujeme umístit kulatý LEGO box na okenní parapet v obytné místnosti. Doplní tak celkový promyšlený vzhled bytu a udělá dojem nejen na případné hosty, ale hlavně na vás samotného.

Bílý kulatý LEGO box

Závěr

Nový bílý kulatý LEGO box se stane skvělým úložištěm vašich LEGO stavebnic, tužek a dalších drobností. Jeho praktičnost a zároveň stylový design vám proto zajisté padne do oka.

Nenechte se odradit tím, že se vám zdá, že takový kulatý box může být drahý. Cena tohoto boxu se pohybuje v nízké cenové kategorii a můžete si ho snadno objednat z pohodlí vašeho domova na internetu – najdete ho zde.