Eka Předsíňová stěna s elegantními panely Trinity 28 v dubovém provedení s černou a tmavě zelenou


Eka Předsíňová stěna s elegantními panely Trinity 28

Novinka na českém trhu: čalouněné panely zadní části botníku!

Eka Předsíňová stěna v kombinaci s moderním botníkem Trinity v dubovém provedení s černou a tmavě zelenou je skvělou volbou pro náročné zákazníky! Svým vzhledem se bude vyjímat zkrátka v každé domácnosti. Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku. Tato nová a netradiční úprava je úplnou novinkou na našem trhu a opět dokládá, že produktová řada Eka patří mezi ty nejmodernější a nejčerstvější produkty na trhu s nábytkem.

Pokud toužíte po novém a svěžím designu pro vaši předsíň, rozhodně byste měli zvážit botníkovou stěnu Trinity. Tento moderní a nadčasový kus nábytku je vynikající volbou pro každého, kdo hledá něco mimořádného.

Barevné varianty pro každý vkus

Eka Předsíňová stěna v dubovém provedení s černou a tmavě zelenou zahrnuje botník, komodu, věšák, šatní skříň a celkem 14 čalouněných panelů různých velikostí. Nabízíme také mnoho barevných variant, aby si každý vybral podle svého vkusu. Barevné varianty nabízíme v bílé, bílé s sonoma dekorem, sonoma dekoru a grafitem. Změnu barevné varianty prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Rozložení předsíňové stěny podle vašich potřeb

Eka Předsíňová stěna s panely Trinity nabízí variabilní rozložení, takže si ji můžete přizpůsobit podle vašich potřeb. Rozměry botníku naleznete na poslední fotografii a při objednání můžete v poznámce uvést změnu barevné varianty či jiné specifikace.

Možnosti upevnění čalouněných panelů