Hanah Home: Konferenční stolek Draw v antracitu a ořechu

Konferenční stolek ze série Draw vás upoutá zejména svým designem. Dokáže stylově doplnit vzhled celé místností. Stolek se vyznačuje zejména čistými liniemi a lehkou strukturou. Jednoduchý a zároveň originální tvar stolku se hodí do mnoha aranžmá a dodává interiéru charakter.

Materiál stolku je dřevotřísková deska potažená melaminem, která má tloušťku 18 mm. Díky tomu je stůl velmi odolný a snadno se udržuje. Kombinace antracitového a ořechového provedení stolku prostě k sobě patří.

Moderní design a praktické rozměry

Hanah Home vytvořilo skvělý kompromis mezi designem a praktičností. Stůl má rozměry, které se hodí pro široké spektrum použití. Šířka stolu je 94 cm, výška 40 cm a hloubka 62 cm.

Pro svoji lehkou a elegantní konstrukci se stůl skvěle hodí do menších místností nebo kanceláří. Díky rozměrům je také vhodný jako stolníke pro kavárny a restaurace. Stůl tak bude mít své uplatnění i v komerčních prostorách.

Konferenční stolek Draw v antracitu a ořechu

Doplňte svůj interiér stylovým vzhledem

Stůl Draw dodá vaší místnosti skvělý moderní look a především praktickou funkčnost. Rozměry stolu jsou dostačující pro umístění na něm potřebné dokumentace, počítače, notebooku nebo časopisů. Stůl je praktický a zároveň elegantní.

Udělejte si radost tím, že si pořídíte konferenční stolek Draw a získáte tak praktický kousek nábytku do své místnosti. Navíc se jedná o produkt od českého výrobce, což je v dnešní době důležité.

Pokud hledáte designový a zároveň praktický konferenční stolek, je stůl Draw od Hanah Home tou správnou volbou. Neztrácejte čas a objednejte si svůj stůl ještě dnes na adrese: https://www.naradi-cz.cz/produkt/hanah-home-konferencni-stolek-draw-antracit-orech.