Honědá manšestrová modulární pohovka ZUIVER HUNTER 318 cm: Stylový kus pro váš obývací pokoj

Modulární pohovka ZUIVER HUNTER je čalouněná manšestrovou látkou s jemným žebrováním. Rozšířit ji můžete zakoupením dalších modulů z řady HUNTER. Použitá látka je velice odolná a zaujme svým hedvábným leskem. Díky svým větším rozměrům představuje pohovka ideální řešení pro početnější rodiny. Dostupná je ve čtyřech barevných provedeních.

Zakoupit na www.nabytekprozivot.cz

ZUIVER HUNTER

Stylový kus nábytku by neměl ve vaší domácnosti chybět. Honědá manšestrová modulární pohovka ZUIVER HUNTER s rozměry 318 x 93 x 85 cm udělá v každém obývacím pokoji skvělý dojem. Navíc je vám k dispozici i dalších 6 modulů z této řady k dokoupení. Modulární systém umožňuje skládání dle vašich potřeb a přizpůsobení se vašemu prostoru. Stavba modulů je velice jednoduchá a intuitivní, takže se s ní zvládne každý.

Sedací plocha je dostatečně prostorná pro celou rodinu. Je pohodlná a velice odolná. Výhodou manšestrové látky je to, že se velmi snadno udržuje a nemusíte se bát opatrného zacházení. ZUIVER HUNTER je velice kvalitní kus nábytku, takže rozhodně nebudete litovat vaší investice.

Pokud hledáte něco většího a mohutnějšího, ZUIVER HUNTER je pro vás ideální volbou. Můžete si ji snadno přizpůsobit vašim potřebám a bude vám sloužit po dlouhá léta. Honědá barva s jemným žebrováním dodá pohovce nádych elegance a stylu.

Zakoupit na www.nabytekprozivot.cz

ZUIVER HUNTER

Zkrátka i ve větších prostorech se tato pohovka neztratí, naopak dokáže ještě více zvýraznit váš vkus a smysl pro detail. Vyberte si z čtyř barev a nechte ji proniknout do vašeho obýváku. V oblasti kvalitních modulárních pohovek jednoznačně patří ZUIVER HUNTER k tomu nejlepšímu co se na trhu dá sehnat.

Zakoupit na www.nabytekprozivot.cz

ZUIVER HUNTER