Krásný a stylový černý lustr ASIR SIVANI pro vaše interiéry


Netradiční design této krásné lampy

ASIR SIVANI je černý lustr, který se může pochlubit netradičním designem svých tří černých stínítek. Tento styl může být velmi populární v průmyslovém stylu interiéru, ale může se hodit i do jiných stylů.

Černý lustr SIVANI je vyrobený v industriálním stylu a mohl by se hodit do bytu možná právě Vám. Je vyrobený z kovu černé barvy, což znamená, že bude velmi trvanlivý a odolný.

Rozměry a technické informace

Celkové rozměry: Šířka: 75 cm, Výška: 32 cm. Lustr je nastavitelný výškou od 32 do 112 cm, a tak bude perfektně vyhovovat vašim potřebám. Průměr základní desky je 58 cm a výška základní desky je 4 cm. Velikost stínítka je 28 cm v průměru a 16 cm na výšku. Lustr má typ objímky 3 x E 27 a kabel o délce 90 cm. Maximální výkon žárovky je 40 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Je velmi důležité, abyste se ujistili, že všechny připojení jsou provedena správně a bezpečně. Pokud nejste zkušený elektrikář, vyhledejte raději odborníka.

Vyberte si tu správnou žárovku

Je důležité vybrat správnou žárovku pro váš lustr. Žárovky nejsou součástí dodávky, takže si musíte zakoupit správné žárovky sami. Pokud chcete, aby byl váš interiér trochu více moderní, jasnější žárovky budou vhodné. Pokud chcete vytvořit teplou a utulnou atmosféru, méně jasná a teplá bílá světla by byla volbou.

Zakupte si nádherný lustr ASIR SIVANI na stránkách Brega.cz!

Nakupování na Brega.cz je velmi jednoduché a v případě, že si nejste jisti, co máte koupit, můžete kontaktovat zákaznickou podporu, kde vám mohou pomoci s výběrem. Proto neváhejte a nakupujte s důvěrou.

Krásný a stylový černý lustr ASIR SIVANI pro vaše interiéry

ASIR SIVANI je skutečně krásný a stylový černý lustr pro vaše interiéry. Pokud hledáte něco, co vám dodá pocit útulnosti, ale zároveň je to moderní a elegantní, pak je tento lustr pro vás tou správnou volbou. S jeho netradičním designem bude tento lustr určitě středem pozornosti.