Kvalitní psací stůl TEMPO ASISTENT NEW 020 PI v dubu sonoma


Provedení:

Moderní psací stůl je vyroben z laminované dřevotřísky s ABS hranami v barevném provedení dub sonoma.

Psací stůl je součástí stylové sestavy TEMPO ASISTENT vhodné na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.

Komponenty ze sestavy se objednávají jednotlivě. Sestavu si tak můžete seskládat zcela podle vlastních představ.

Celkový přehled všech komponentů viz „Související“.

Zboží je dodáváno v demontu.

TEMPO ASISTENT

Kvalitní psací stůl TEMPO ASISTENT NEW 020 PI v dubu sonoma je velice praktickou a stylovou volbou pro zařízení kanceláře, pracovny či zasedací místnosti. Vyroben z laminované dřevotřísky a s ABS hranami, je tento psací stůl velice odolný a odolá i náročnějšímu používání.

Psací stůl TEMPO ASISTENT NEW 020 PI v dubu sonoma lze kombinovat s dalšími komponenty ze sestavy TEMPO ASISTENT, díky čemuž si můžete vytvořit kompletní pracovní prostor zcela podle vlastních potřeb a představ.

Na eshopu www.nabytekted.cz naleznete psací stůl TEMPO ASISTENT NEW 020 PI v dubu sonoma a další produkty ze sestavy TEMPO ASISTENT. Všechny komponenty jsou vždy dodávány v demontovaném stavu, ale velice jednoduše se sestavují.

TEMPO ASISTENT

Pokud hledáte kvalitní a stylový psací stůl, který se dá kombinovat s dalšími prvky, neváhejte si vybrat psací stůl TEMPO ASISTENT NEW 020 PI v dubu sonoma.