Moderní designová nástěnná lampa LABEL51 Grid pro stylové osvětlení vašeho interiéru

Tušili jste, jak harmonicky spolu souzní chladný kov s mangovým dřevem? Toto svítidlo ve stylu starých továren s osvěžujícím akcentem mangového dřeva vnese do vašeho interiéru neokoukaný styl.

Nástěnná lampa LABEL51 Grid

Značka LABEL51

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Mezi jejich nejprodávanější produkty patří moderní nábytek a krásné dekorace pro váš domov. Nalezneme mezi nimi pohovky, křesla, stoly, skříně, ale třeba i zrcadla či nadčasové osvětlení, jako je třeba právě tato nástěnná lampa LABEL51 Grid.

Nástěnná lampa LABEL51 Grid

Moderní nástěnná lampa LABEL51 Grid je vyrobena z kovu v kombinaci s mangovým dřevem. Její rozměry jsou 9 x 15 x 14 cm, což z ní dělá ideální doplněk pro každý interiér. Tato nástěnná lampa dodává do vašeho domova vintage design, ale s novým a moderním nádechem.

Chcete si tuto krásnou nástěnnou lampu LABEL51 Grid zakoupit? Můžete tak učinit na stránkách nábytkového e-shopu Sidonia.cz. V nabídce této společnosti najdete také širokou škálu dalších produktů značky LABEL51 a mnoho dalších značek, jako jsou třeba HK Living, Be Pure Home, Zuiver a další.

Nástěnná lampa LABEL51 Grid

Nebojte se změny a propojení různých stylů, protože právě to vytváří novou a zajímavou atmosféru. Tato nástěnná lampa sice může být na první pohled elegantní a vyzrálá, ale její nadčasovost a unikátnost ji dělá stále moderní a inovativní.

Vyzkoušejte tuto lampa LABEL51 Grid v kombinaci s jinými výrobky značky LABEL51 a vytvořte si tak domov plný unikátních detailů a jedinečné atmosféry.