Moderní komoda s botníkem KONSIMO dub/bílá 130 x 98 x 37 cm


Moderní komoda s botníkem KONSIMO

1. Jedinečný půvab a decentní tvar

Jak již název napovídá, komoda KONSIMO s botníkem je moderním kouskem nábytku, který exceluje především svým jedinečným půvabem a decentním tvarem. Jednoduchý design komody je však umocněn asymetrickou horní částí v kontrastní barvě, ve které jsou umístěny tři otevřené police. Komoda se skládá ze dvou uzavřených částí s dvířky, které je možné snadno otevřít a uzavřít díky klasickým kovovým úchytům.

2. Odolnost a spokojenost s nákupem

Komoda s botníkem KONSIMO je vyráběna z kvalitní a odolné dřevotřísky, která je pokryta nábytkovou fólií. Dřevotříska má tloušťku 15 mm a je tak dostatečně pevná a odolná proti poškození. Díky tomu je zaručena dlouhodobá spokojenost s nákupem.

3. LED osvětlení

Komoda s botníkem KONSIMO je k dispozici s volitelným LED osvětlením. Toto energeticky úsporné osvětlení nejen dodává komodě eleganci, ale také decentně osvětluje interiér. Pokud tedy hledáte moderní kousek nábytku, který bude nejen funkční, ale také elegantní, je komoda KONSIMO s botníkem jasnou volbou.

4. Barevná variabilita

Komoda s botníkem KONSIMO je k dispozici ve dvou barevných provedeních: bílá/přírodní dub a antracit/dub. Díky tomu se snadno sladí s jakýmkoli interiérem.

Základní informace:

  • Barva: přírodní dub / bílý dub sonoma / antracit
  • Rozměry: Šířka: 130 Výška: 98 Hloubka: 37
  • Materiál těla: dřevotříska 15 mm pokrytá nábytkovou fólií
  • Materiál přední / deska stolu / police: dřevotříska 15 mm pokrytá nábytkovou fólií
  • Panty: pocínované
  • Osvětlení: Volitelná LED

Výhoda nákupu na www.kupsinabytek.cz

Pokud jste se rozhodli pro nákup komody s botníkem KONSIMO, rozhodně neváhejte zavítat na web www.kupsinabytek.cz. Tento specializovaný internetový obchod nabízí široký výběr nábytku, mezi kterým najdete i komodu s botníkem KONSIMO. Navíc získáte 2 roky záruku na všechny produkty a rychlou dopravu přímo k Vám domů.

Neotálejte a nakupujte na www.kupsinabytek.cz již dnes!

Komoda KONSIMO s botníkem

Závěr

Moderní komoda s botníkem KONSIMO je nejen funkcionalitou, ale také svým vzhledem dokonalým kouskem nábytku. Sympatick