Nový jídelní set ASIR COSTA s borovicovým designem v bílo-zelených tónech

Praktický jídelní set COSTA je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít v obývacím pokoji malou jídelní část, která skvěle sladí s nábytkem v mnoha barevných provedeních v kombinaci s bílou nebo dřevěným dekorem. Zcela jistě zaujme svým borovicovým designem v kombinaci s bílo-zelenými tóny.

V celkovém balení najdete stabilní jídelní stůl a dvě pohodlné židle a lavici. Je to tedy kompletní sestava, která dokonale splní svoji funkci a navíc si můžete užít pohodlí a prostorové výhody, kterou set s sebou přináší.

Tento jídelní set se skládá z:

Jídelní stůl:


Jídelní stůl je prostorný a má rozměry Šířka: 120 cm Výška: 75 cm Hloubka: 75 cm (1 kus)

Židle:


Doplňující se součástí jsou dvě židle s rozměry Šířka: 47 cm Výška: 90 cm Výška sedu: 49 cm (2 kusy). Židle jsou velmi pohodlné a ergonomické, takže si můžete užít jídlo v pohodlí.

Lavice:


K setu se také vyrábí lavice s rozměry Šířka: 100 cm Výška: 48 cm Hloubka: 39 cm (1 kus), která dodá místu pěkný elegantní šmrnc.

Hezkým elegantním detailem je prošívání na židlích i lavici. Díky tomu vypadá celá sestava ještě luxusněji a jako celek působí mnohem estetičtěji. Celý set je v zeleno-bílém designu, takže skvěle zapadne třeba do kuchyňského koutu.

Tento set byl vytvořen ze stabilního melaminem potažené dřevotříska, tloušťka je 18 mm, která nesouvisí s kvalitou, ale svojí velikostí zajistí maximální stabilitu a pevnost.

Kombinace materiálů, např. polyuretanové výplně sedáků a stabilní dřevěné nohy vyrobené z habrového dřeva, zaručuje, že uživatelé si užijí nejen pohodlné posezení, ale také zdraví. Sedák je měkký, takže nebudete mít pocit bolesti zad ani po dlouhých hodinách strávených u stolu.

Výhodou tohoto jídelního setu je také to, že ji snadno udržujete v hlavní kondici. Pokud se něco zkazí jídlem, stačí trocha vody a hadříku a všechno vypadá jako nové.

Pokud si chcete objednat tento jídelní set, můžete tak učinit zde na BREGA.cz. Budete mít všechno, co k pohodlnému a stylovému jídlu potřebujete, v rukou.