Odkládací stolek Pavlovnie šedé dřevo: praktický doplněk do každého interiéru


Tento krásný dřevěný stolek s kovovou skládací podloží bude skvělý v obývacím pokoji, ložnici i předsíni.

Design kopíruje poslední trendy v bydlení.

Je vyroben z dřeva pavlovnie, které je velmi odolné, pevné a lehké. Dřevo pavlovnie pochází z hory Pavlov v Číně a je považováno za jedno z nejtvrdších a nejvyhledávanějších dřev na světě.

Odkladací stolek Pavlovnie šedé dřevo

Popis produktu

Tento odkládací stolek má rozměry 45×45 centimetrů a bude vám sloužit jako praktický doplněk do vašeho interiéru. Je velmi lehký a jednoduše se přenáší z jednoho místa na druhé. Kovové skládací podloží vám umožní jej snadno uskladnit, když ho nebudete potřebovat.

Vyrobte si svůj vlastní styl

Tento odkládací stolek je velmi minimalistický a může být kombinován s jakýmkoli interiérem. Vyzkoušejte kombinaci s křeslem a osvětlením, abyste vytvořili útulný koutek v obývacím pokoji. V ložnici se hodí jako noční stolek, kde si můžete položit knihu nebo mobilní telefon. V předsíni slouží jako skvělé místo pro klíče, peněženku a další drobnosti, které si žádají své místo.

Odkladací stolek Pavlovnie šedé dřevo v interiéru

Závěr

Pokud hledáte praktický a stylový doplněk do vašeho interiéru, tak je odkládací stolek Pavlovnie šedé dřevo tou správnou volbou. Vyrobte si svůj vlastní styl a zařiďte si svůj domov tak, jak se vám líbí.

Nakupujte zde a vyzkoušejte tento praktický a stylový doplněk do vašeho interiéru.