Pokročilý design v ložním povlečení – DITA Geometry

Dita Geometry je exkluzivní kolekce ložního povlečení, které zaručuje dokonalou kombinaci moderního a vkusného designu. Výrobním materiálem této kolekce je 100 % bavlna, která zajišťuje nejenom hezký vzhled, ale také vysokou kvalitu a příjemný pocit na dotek.

Příjemná atmosféra díky Dita Geometry

Dita Geometry je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí svému domovu dodat originální a moderní vzhled. Tyto půvabné vzory jsou tím neodolatelným prvkem, který okouzlí každého návštěvníka. Pokud hledáte nejen krásné, ale také praktické řešení, Dita Geometry je pro vás tou správnou volbou.

Tento druh ložního povlečení je vyroben z prodyšného a hebkého materiálu, který dokonale absorbuje vlhkost, vyrovnává teplotní rozdíly a zajistí vám příjemný pocit při každé návštěvě vaší ložnice.

Technické údaje

Abyste měli jistotu, že si vyberete opravdu kvalitní produkt, nabízíme vám následující údaje:

  • Materiál: 100 % bavlna
  • Rozměr: 70 x 90 + 140 x 200 + povláček 40 x 40 cm
  • Gramáž: 120g/m2

Tyto údaje vám garantují, že si pořizujete produkt, který bude nejen krásný, ale také kvalitní a odolný vůči opotřebení a praní.

Pro ty z vás, kteří si rádi pořizují kvalitní a stylový domácí textil, je Dita Geometry tou nejlepší volbou. Budete mít jistotu, že si pořizujete produkt s moderním designem, kvalitními materiály a dokonalou funkcionalitou. Produkty z kolekce Dita Geometry se stanou nezbytností ve vaší ložnici a okouzlí nejenom vás, ale také vaše návštěvy.

Dita Geometry ložní povlečení

Povlečení Dita Geometry je stylové, moderní a originální a takový bude i váš interiér. Připravte se na pohodlné a příjemné spaní díky této exkluzivní kolekci, která si získá vaše srdce a myslí.