Tmavě šedý rozkládací jídelní stůl Somcasa Tamara s bílou podnoží v rozměrech 160/240 x 90 cm


Jídelní stůl Somcasa Tamara

Značka Somcasa

Somcasa je značkou nábytku, která se specializuje na moderní kusy nábytku pro váš interiér. Jejich cílem je nabízet kvalitní a stylový nábytek s vysokou funkcionalitou. Jeden z takových důmyslných kusů je i jídelní stůl Somcasa Tamara.

Jídelní stůl Somcasa Tamara

Jídelná stůl Somcasa Tamara je moderním doplňkem pro váš interiér. Jednoduchý prostorný rozkládací stůl je ideální pro velká rodinná setkání. Po rozložení dosahuje rozměru až 240 cm.

Jídelní stůl Somcasa Tamara rozložený

Jídelní stůl Somcasa Tamara má tmavě šedou porcelánovou desku s 8mm tvrzeným sklem, která je odolná proti poškrábání, teplu i chemickým prostředkům. Pod desku je umístěn výklopný mechanismus, díky kterému lze stůl jednoduše rozložit či složit.

Výklopný mechanismus jídelního stolu Somcasa Tamara

Bílá podnoží

Jídelní stůl Somcasa Tamara má moderní bílou podnož v tvaru třínožky. Podnoží je vyrobeno z kvalitního kovu, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Díky této podnoži získává stůl moderní designový vzhled.

Bílá podnož jídelního stolu Somcasa Tamara

Velikost a kapacita

Jídelní stůl Somcasa Tamara má rozměry 160/240 x 90 x 76 cm. Po rozložení dosahuje délky 240 cm, což z něj činí ideální stůl pro velká rodinná setkání či oslavy. Stůl má kapacitu 8 až 10 osob, v závislosti na velikosti židlí.

Výhody jídelního stolu Somcasa Tamara

  • Jednoduché rozložení – díky výklopnému mechanismu je stůl jednoduše rozložitelný a složitelný
  • Odolnost desky – porcelánová deska s tvrzeným sklem je odolná proti poškrábání, teplu i chemickým prostředkům
  • Designový vzhled – bílá podnož v kombinaci s tmavě šedou deskou vytváří moderní vzhled
  • Velká kapacita – stůl má kapacitu 8 až 10 osob, v závislosti na velikosti židlí

Pokud hledáte moderní a praktický jídelní stůl pro vaši domácnost, jídelní stůl Somcasa Tamara je skvělou volbou. Můžete jej zakoupit na nabytekted.cz.