Tyrkysový talíř COSTA NOVA NOVA 33 cm – skvělý doplněk pro každý stůl

Kameninový talíř od značky COSTA NOVA ze série NOVA vás nadchne svou čistou elegancí. Tyrkysová lesklá glazura s jemným pískovým zbarvením na okraji talíře působí tradičním dojmem. Detail s logem značky, který dodává netradiční efekt, se perfektně hodí do moderních venkovských či minimalistických interiérů.

Univerzálnost sady kuchyňského nádobí NOVA

Sada kuchyňského nádobí NOVA vás potěší svou univerzálností, bude lichotit každé kuchyni. Tyrkysový talíř COSTA NOVA NOVA 33 cm je jen jedním z produktů této řady, které si můžete pořídit. Samotná řada obsahuje různé druhy talířů, mís, hrníčků a dalšího nádobí. Sada se vám hodí pokud máte rádi, když se všechny nádobí ladí a vytváří tak harmonický celek.

Netradiční efekt na každém stole

Samotný tyrkysový talíř COSTA NOVA NOVA 33 cm se svým netradičním efektem vám zajistí, že se na něj budou vaši hosté dívat s obdivem a jistě si ho oblíbí. Nejen, že osvěží váš stůl, ale při správném slícování s dalším nádobím vypadá opravdu úchvatně. V kombinaci se stříbrnými nebo zlatými příbory vytvoří zajímavý kontrast.

Zákaznicky oblíbený produkt

Tyrkysový talíř COSTA NOVA NOVA 33 cm je produktem, který si oblíbily tisíce zákazníků po celém světě. A není se čemu divit, vzhledem doplňku opravdu stojí za to. Pokud tedy chcete mít na svém stole něco, co vzbudí zájem a bude se líbit nejen vám, ale také vašim hostům, rozhodně si tento talíř pořiďte.

Tyrkysový talíř COSTA NOVA NOVA 33 cm je nyní dostupný za velmi atraktivní cenu. Neotálejte a pořiďte si tento skvělý doplněk pro váš stůl.

Tyrkysový talíř COSTA NOVA NOVA 33 cm