Vanová baterie ShowerSelect Hansgrohe bez podomítkového tělesa v matné černé barvě (15743670)

Hansgrohe je jednou z předních značek na trhu s sanitárním vybavením a její vanová baterie ShowerSelect bez podomítkového tělesa v matné černé barvě (15743670) patří mezi její špičkové produkty.

Tento produkt si můžete zakoupit na Interierio.cz

Bez regulace průtoku vody

U baterií Hansgrohe s technologií ShowerSelect NENÍ možné regulovat průtok vody u jednotlivých funkcí. Tlačítka slouží k zapnutí a vypnutí jednotlivých funkcí, jako je například sprchová hlavice, ruční sprcha nebo náplň vany.

Termostatická podomítková vanová baterie

Termostatická podomítková vanová baterie bez podomítkového tělesa je skvělým řešením pro moderní koupelny. Díky ní nebudete mít problémy s neustálým vyvažováním teploty vody, což zaručuje pohodlné a bezpečné používání.

Designový kousek v matné černé barvě

Baterie ShowerSelect Hansgrohe je vyvedena v kulatém a moderním designu a v černém matném provedení působí opravdu elegantním dojmem. S průtokem baterie 25 litrů za minutu se navíc nemusíte bát, že nedostatečně napustíte vanu či neumyjete vlasy.

Podtrhněte vzhled vaší koupelny s vanovou baterií ShowerSelect Hansgrohe v matné černé barvě bez podomítkového tělesa (15743670) s matným povrchem. Už nikdy se nebudete muset trápit při vyvažování teploty vody ani se starat o regulaci průtoku. S tímto výrobkem Hansgrohe budete mít koupelnu, která splní i ty nejnáročnější požadavky.

ShowerSelect Hansgrohe
ShowerSelect Hansgrohe