Vylepšete svůj spánek polštářem od Bellatex: Vlněný polštář, rozměry 40 x 60 cm


Vylepšete svůj spánek polštářem od Bellatex

Proč je vlněný polštář od Bellatex ideální pro váš spánek?

Polštář z jedinečné kolekce z evropské merino vlny nabízí pohodlný a zdravý spánek. Vlněný polštář je určen speciálně pro zákazníka, který má rád výjimečné teplo. Vlna je velmi lehká, vzdušná a má také antialergický účinek díky obsahu lanolínu. Navíc polštář z této kolekce je velmi kvalitní a vydrží vám dlouho. Rozměry 40 x 60 cm jsou standardní, takže se polštář vám bude hodit na každou postel.

Co je v polštáři od Bellatex za materiál?

Polštář je vyroben z přírodní nové vlny z evropského merina. Materiál povlaku je 100% polyester, což zajišťuje snadnou údržbu a odolnost vůči poničení. Výplň je v samostatném povlaku se zipem, aby bylo možné ji snadno vyjmout a vyčistit. Materiál výplně je nahrubo nařezané polyesterové měkké kuličky s polyuretanem, což zajistí pohodlný a zdravý spánek.

Jak se starat o vlněný polštář?

Údržba polštáře od Bellatex je velmi jednoduchá. Stačí pouze ho dát do čistírny. Není třeba se obávat, že by se polštář zničil – při správné údržbě vám bude sloužit mnoho let.

Co je to kolekce evropské merino?

Kolekce exkluzivních vlněných výrobků Bellatex je více než 20 let zastoupena na celosvětovém trhu. Produkty jsou vyráběny z přírodní nové vlny z evropského merina. Kolekci tvoří zdravé, luxusní výrobky, které jsou charakterizovány inovačním spojením nejjemnější vlny a nadčasových technologií jejího zpracování. Pokud chcete zlepšit svůj spánek, neváhejte a zkuste vlněný polštář od Bellatex – nebudete litovat!

Bellatex vlněný polštář