Zlatá kovová dekorace Small Leaf 40 cm od Hanah Home

Při výběru dekorací do vašeho nového domova je důležitá jejich jedinečnost. Kovová dekorace Small Leaf vyniká svým osobitým stylem a skvěle obohatí váš interiér. Originální dekorace je vhodná do stylových i moderně zařízených místností, perfektně vynikne v obývacím pokoji, ve vstupní hale, ale například také v domácí pracovně nebo v kanceláři.

Designová kovová dekorace pro váš interiér

Kovová dekorace Small Leaf je vyráběna z kovu o tloušťce 1,5 mm, díky tomu je velmi pevná a odolná. Podstavec dekorace je vyroben z kvalitního dřeva o tloušťce 4 cm, což zajistí stabilní umístění dekorace na kterékoliv rovné ploše.

Rozměry kovové dekorace jsou následující:

  • Výška: 40 cm
  • Šířka: 20 cm
  • Hloubka: 4 cm
Zlatá kovová dekorace Small Leaf

Kovová dekorace Small Leaf je k dispozici v barvě zlata, která dokonale doplní jakoukoliv barevnou paletu vašeho interiéru. Dekorace je navíc velmi nenápadná a nezaberete s ní zbytečně plochu, což je výhodou zejména pro menší byty či pokoje.

Závěrem

Při výběru dekorace do vašeho domova se nebojte sáhnout po osobitějších kouscích, které skvěle vyniknou všude tam, kde je umístíte. Kovová dekorace Small Leaf od Hanah Home je skvělým příkladem takové dekorace, která okouzlí svým designem a kvalitním provedením. Pokud vás kovová dekorace Small Leaf zaujala, nenechte si ujít možnost si ji zakoupit za velmi příjemnou cenu na stránkách https://www.bestnabytek.cz/produkt/hanah-home-kovova-dekorace-small-leaf-40-cm-zlata/.