Zrcadlová skříňka Naturel Stilla 80×60 cm v bílé barvě – recenze a informace


O nástěnné zrcadlové skříňce

Zrcadlová skříňka Naturel Stilla 80×60 cm v bílé barvě je moderní a nadčasový kousek nábytku. Skříňka se skládá z velkého zrcadla a malé skříňky pod ním. Je určena ke zavěšení na zeď, tím ušetří místo v koupelně.

Rozměry a barva

Naturel Stilla 80×60 cm je kompaktní a přesto praktická. Rozměry skříňky jsou perfektní pro menší koupelny. Skříňka má výšku 80 cm, šířku 60 cm a hloubku 15 cm. Rám zrcadla je v bílé barvě, což skříňku opticky zvětšuje. Kromě bílé barvy je tato skříňka k dostání i v jiných provedeních.

Vnitřní uspořádání skříňky

Vnitřek malé skříňky je prakticky uspořádaný. Uvnitř se nachází jedna police, která se dá případně odejmout a obě strany jsou opatřeny háčky na ručníky. Skříňka dokáže pojmout veškeré vaše věci a zároveň zůstat stylovým kouskem koupelny.

Montáž skříňky

Zrcadlovou skříňku Naturel Stilla 80×60 cm v bílé barvě je snadné zavěsit na zeď. Skříňka je vybavena praktickými háčky, které je možné zapřít o hmoždinky na zeď. K montáži stačí mít základní vybavení a zavěšení vám zabere jen několik minut. K zrcadlové skřínce jsou přibalené i montážní šrouby.

Zakoupení skříňky

Zrcadlovou skříňku Naturel Stilla 80×60 cm v bílé barvě můžete zakoupit na stránkách www.interierio.cz. Skříňka je skladem a ihned k odeslání. Cena skříňky je přijatelná a zahrnuje všechny důležité součásti a nářadí potřebné k montáži.

Závěr

Prostorná i přesto kompaktní Naturel Stilla 80×60 cm je ideální variantou pro menší koupelny. Rám v bílé barvě opticky skříňku zvětšuje a zároveň dodává místnosti trochu elegance. Skříňka je praktická, snadno se montuje a vnitřní uspořádání je plně dostačující. Zrcadlová skříňka Naturel Stilla je skvělou investicí pro vaši koupelnu.

Zrcadlová skříňka Naturel Stilla 80x60 cm v bílé barvě